Testy W Policji

Krewni policjantów, którzy znaleźli duży wzrost poziomu Brazylii, protestowali w Rio de Janeiro godzin po śmierci oficera podczas operacji w niedalekim shantytown. W bieżących latach grupę powszechnych i konkretnych organizacji policji stworzyła systemy oficerów, żeby zareagować na strajk zakładników / barykad. Więcej policji stosuje się więcej niż środowiska pracy, aby Departament mógł wybrać osoby, które kupiły najwyższe opinie na podstawie wyników problemu a przebiegu testowego. O: Gdyby potrzebujesz stać policjantem, musisz wypełnić wymagania dotyczące wymagań fizycznych.

Jeśli uważasz przetrwanie w zarządzaniu, możesz ubiegać się o naturalny dostęp jako inspektor lub nadzorca. Departament Szeryfów Hrabstwa Galveston korzysta z sześciu specjalnie przeszkolonych zastępców, żeby przyjąć na jakiekolwiek zaproszenia dotyczące zdrowia psychicznego, co zmniejsza regularnych zastępców tej przyczyny. Pani Wakis ogłosiła wczoraj wiadomości, pisując: „Dla wszystkich wielbicieli oraz linie z Facebooku, z wysokim smutkiem ogłaszam śmierć 20-letniego Rashana Charlesa po tymże gdy policja w Hackney w epokach rannych.

Te aparaty nadzoru policji decydują, jakie zlecenia oraz patrole zostaną przeniesione funkcjonariuszom, zdobywają się zadaniami administracyjnymi i biurokratycznymi oraz uczestniczą w uczeniu polityki wydziału władz i oczekiwaniach jej przedstawicieli. Policja ma taśmy komunikacyjne z radia, dane GPS z komputerów i pojazdów, a nawet filmy z cel a perspektyw rezerwacyjnych. Patrzał na ogólnych policjantów oraz obrazy, czytałem pozycje z policjantów, a nawet chciałbyś o aktualnym, że istniała psem, kiedy odpoczywała w ciemności.

Łatwo zauważyć, iż mnóstwo osób wspomniało o kursu kryminologii, i równocześnie czytał o aktualnym, że istnieje politykiem policji. Większe prace policji mogą wysyłać oficerów do wyspecjalizowanych zadań, takich jak identyfikacja odcisków palców, instrukcje dotyczące broni zapalnej oraz analiza chemiczna. Proces socjalizacji jest przeważnie bardziej szczegółowy, a metody przydziału mogą przysporzyć się do powstania społeczeństwa policyjnego.

W raporcie wydanym w lutym Amnesty International wyraziła zaniepokojenie wzrastającą ilością zgonów w terapiach władz w Brazylii. Poza wzorami przydziału, taż funkcja jest ambicję do prowadzenia izolacji społecznej. O: Podstawowym etapem, który pragniesz podać, jeżeli preferujesz być policjantem, jest osiągnięcie wymagań edukacyjnych. Propozycje, dla jakich działanie jest „decydować” daną czynność, i ustalenia dotyczące zastosowania nowej kompozycji w pełnym regionie praktyki są na drugich poziomach, a wnioskodawcy o tę pozycję zostaną dokładnie zaktualizowani podczas wszystkiego procesu rekrutacji.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s